„Shine bright like a diamond". Rihanna właśnie pokazała nowe charytatywne rozświetlacze i chcemy wszystko

Rihanna na premierze „Ocean's 8" w Nowym Jorku
Fot. East News

 

W 2018 roku RIhanna dała swoim fanom niejedną nowość: od linii fikuśnej bielizny Savage Fenty czy kolorówki Beach Please, aż po nową linię makijażu do powiek Fenty Beauty. 

 

I chociaż – niestety – żadna z jej premier nie była długo wyczekiwanym albumem, już wkrótce wokalistka pobłogosławi nas nowym rozświetlaczem Killawatt w zmroźonym, srebrnym odcieniu, na punkcie którego już mamy trochę obsesję.

 

Więcej: Makijaż od Rihanny. Zobaczcie nową linię Fenty Beauty do oczu

 

Rozświetlacze Killawatt Fenty Beauty
Fot. Instagram @badgalriri

 

Z okazji nadchodzącej premiery nowego kosmetyku, Fenty Beauty połączyło siły z Clara Lionel Foundation, organizacją non-profit, którą Riri otworzyła w 2012 roku na cześć swoich dziadków, Clary i Lionela Braithwaite. Nowy highlighter, którego nazwa nawiązuje do corocznego balu organizacji charytatywnej Diamond Ball-Out, ma lekką kremową formułę i mocno napigmentowane, iskrzące drobinki.

 

Więcej: No więc Rihanna właśnie wypuściła linię bielizny – i chcemy wszystko

 

„Srebrna wersja Killawattu to nowy wymiar rozświetlenia", tłumaczy Riri w oświadczeniu prasowym. „Dzięki niemu zabłyśniecie jak nigdy przedtem, ponieważ kiedy go nosicie, wspieracie dzieci w potrzebie z całego świata". Riri obiecała przekazać na rzecz fundacji całe sto procent zysków ze sprzedaży nowego rozświetlacza. Organizacja prowadzi parę programów pomagających w dostępie do edukacji czy służby zdrowia na całym świecie. Premiera nowych highlighterów odbędzie się 1 sierpnia na Fentybeauty.com.

 

Więcej: Papieżyca Rihanna w sukni inspirowanej liturgicznymi szatami

 

 

Skusicie się na charytatywny makijaż od Rihanny?

 

Czy kupicie nowe rozświetlacze od Riri?