• EB

Ulubiony kosmetyk Jennifer Aniston na piękne włosy zrobisz w domu w sekundę i bedzie cię kosztował… mniej niż złotówkę!

Jennifer Aniston
Fot. East News

 

Jennifer Aniston słynie ze wspaniałych włosów. Nie uwierzysz, jak prosty trik sprawia, że są tak piękne! Ulubiony kosmetyk gwiazda… przygotowuje w swojej kuchni!

 

Fryzura Rachel

W latach 90. za sprawą kultowego serialu "Przyjaciele" fryzura Jennifer Aniston była tą, o którą kobiety na cały świecie najczęściej prosiły swoich fryzjerów. Nic dziwnego: dodawała włosom objętości i nie wymagała dużo pracy przy układaniu. 

 

 

 

How many of you liked this Hairdo ?

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferanistononline) on

 

Oczywiście, nawet najlepsza fryzura nie wyjdzie, jeśli włosy są słabe… To jednak Jennifer nie dotyczy! Dlatego założyła też swoją markę fryzjerską Living Proof, która zyskała ogromną popularność (nie dziwimy się, jest świetna!). Ale najważniejszy kosmetyk, którego gwiazda używa codziennie, to miks składników, które każdy ma w kuchni!

 

Woda + sól + cytryna = blask

TADAM! Oto naturalny, superszybki w przygotowaniu i tani kosmetyk, który upiększa włosy Rachel. Tylko woda mineralna, sól kuchenna i cytryna! Taką właśnie mieszanką gwiazda spryskuje codziennie włosy, by były lśniące, elastyczne i lepiej się układały, a co najważniejsze - by pasemka i refleksy były jaśniejsze, bardziej widoczne i pełne blasku.

 

Cytryna wydobywa pasemka, a sól daje wspaniały zapach oceanu - chwali swój trik gwiazda.

 

Jak to zrobić?

To bardzo proste! Spryskiwacz do kwiatów napełnij wodą i wsyp do środka łyżeczkę soli kuchennej. Wciśnij całą cytrynę, wstrząśnij i wymieszaj. Takim preparatem spryskuj wilgotne włosy - możesz też lekko je ugniatać, jeśli zależy ci na efekcie plażowych fal. I ciesz się blaskiem włosów, zapachem morza i pełną objętości fryzurą!

 

Czytaj też: Sól morska do włosów - wróg czy sprzymierzeniec?

Stosujesz domowe kosmetyki?