• EB

Wolisz się wyspać, niż długo układać włosy? To śpij! Ten kosmetyk stylizuje włosy sam! Bez suszarki, prostownicy i lokówki...

Amanda Seyfried, MET Gala 2018
Fot. ONS.pl

Nie znosisz tego, że mycie głowy i układanie włosów zajmuje ci tak bardzo dużo czasu, że musisz aż… wcześniej wstać? Ten kosmetyk wreszcie pozwoli ci się wyspać! Alterna Caviar Resort Breeze Air Dry Styling Balm to wybawienie dla dziewczyn, które nie mają czasu na poranne suszenie fryzury. I dla tych, które mają tak zniszczone włosy, że powinny się wystrzegać wszelkich „gorących" sprzętów, które wysoką temperaturą mogą do końca zrujnować włosy.

 

Wszystko robi sam

Oto pierwszy krem na rynku stworzony specjalnie do stylizacji włosów suszonych na powietrzu, bez użycia suszarki, prostownicy i lokówki. Czyli dla takich, które schną same! Przeczuwamy, że to będzie hit - nie tylko dla śpiochów ;). 

 

Czytaj też: Ten krem przedłuża trwałóść opalenizny jak profesjonalny zabieg, a kosztuje… niecałe 3 zł!

 

Nie tylko na wakacje

Jest także dla ciebie, jeśli jesteś jedną z tych dziewczyn, które nie raz przekonały się boleśnie, że włosy należy rano starannie układać, bo schnące same na wietrze wyglądają potem jak kopa siana lub przylizane strąki (trzy na krzyż). Tym bardziej daj szansę temu kosmetykowi. Działa cuda!

 

 

ALTERNA CAVIAR RESORT BREEZE AIR DRY STYLING BALM
Fot. Mat.pras.

 

Alterna Caviar Resort Breeze Air Dry Styling Balm to krem definiujący naturalną strukturę włosów. Nakładaj go na wilgotne, osuszone ręcznikiem  włosy, lekko pougniataj i… już, zostaw do wyschnięcia. A on sprawi, że stają się bardziej odżywione i miękkie, podkreśli ich naturalne strukturę i skręt, utrwali sprężystość loków i fal i zmniejszy puszenie się.

 

Co więcej, zawiera filtry UVA i UVB, które  zabezpieczają włosy przed  działaniem promieni słonecznych, słonej wody chlorowanej wody oraz wiatru, zapewniając ochronę koloru - jest więc idealny i w mieście, i na wakacje nad morzem. Tylko cenę ma mniej idealną… 129 zł za 100 ml (Hair2go.pl). My potraktujemy to jak inwestycję w (jeszcze) lepsze samopoczucie (nie tylko) na urlopie!   

 

Czytaj też: Jak zabezpieczyć włosy blond przed… zzielenieniem od chloru?

Zawsze suszysz włosy po myciu?