• EB

Dakota Johnson regularnie robi ten zabieg, bo odmładza cerę. Możesz zrobić go sama - będzie cię kosztował… zero złotych!

Dakota Johnson
Fot. East News

 

Podziwiamy Dakotę Johnson nie tylko za grę aktorską, ale i za styl oraz… oczywiście urodę! Dlatego tym bardziej cieszy nas, że odkryliśmy sekret jej codziennej pielęgnacji. Nie uwierzysz, jakie to proste!

 

CZYTAJ TEŻ: Dakota Johnson ma najmodniejszą fryurę! Też chcesz taką?

 

Luksusowe kremy oczywiście nie zaszkodzą ;), ale na co dzień urodzie najlepiej służą, widocznie także zdaniem Dakoty, domowe, naturalne sposoby. Aktorka pielęgnuje cerę sprawdzonym sposobem gwiazdy dawnego kina Joan Crawford, modelki Kate Moss, a nawet… carycy Katarzyny Wielkiej! W takim towarzystwie po prostu… trzeba spróbować.

 

Skin icing

Ten zabieg jest tak popularny, także w ulubionych przez gwiazdy salonach kosmetycznych, że otrzymał nawet angielską nazwę "skin icing". Czyli… chłodzenie skóry zimnymi okładami! Musisz przyznać, że łatwiej nie się da. Jak to zrobić? Zimną wodą mineralną polej bawełniany ręcznik i taki okład połóż na twarzy, szyi i dekolcie na kilkanaście minut - aż poczujesz, że jest już cieplejszy. Tyle! Możesz się też zdrzemnąć, sen pomaga urodzie. A efekty? Obkurczone naczynia krwionośne, pobudzone krążenie, a zatem bardziej jędrna, napięta, jaśniejsza skóra. (Uwaga, jeśli masz cerę naczyniową lub trądzik różowaty - lepiej poradź się dermatologa!)

 

ZOBACZ: Kosmetyk na przedłużenie opalenizny za 2,99 zł

 

I bonus

Chcesz, by zabieg (jeszcze bardziej) relaksował? Do wody mineralnej dodaj jedną (więcej mogłoby podrażniać!) kroplę ulubionego olejku eterycznego i zanurz w niej ręcznik.

Warto? Dakota mówi, że tak ;)

 

Lubisz domowe zabiegi spa?