Małgosia Kożuchowska w czarnym kombinezonie na pokazie kolekcji olimpijskiej

2013-11-07 10:15:38

Autor:

Małgorzata Kożuchowska
fot. Akpa/ kolaż fleszstyle.pl

W warszawskich Ufficio Premio, na trzy miesiące przed olimpijskim świętem odbyła się uroczysta premiera kolekcji dla polskiej reprezentacji. W nastrój igrzysk olimpijskich wprowadziła gości Małgorzata Kożuchowska, która już po raz kolejny występuje w roli konferansjerki.

Przeczytaj więcej o stylu Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgosia miała na sobie czarny kombinezon, klasyczne czarne czółenka i duży, stebrny wisior. Wyglądała fantastycznie, a jej look wpisywał się w charakter kolekcji. Aktorka udowodniła, że wygląda idealnie nie tylko w koktajlowych sukienkach i wieczorowych sukniach.

Marka 4 F już po raz trzeci zaprojektowała kolekcję oraz dodatki dla polskiej reprezentacji olimpijskiej. Zaprezentowano trzy odsłony kolekcji. Kolekcję defiladową, kolekcję sportową oraz casualową. W kolekcji defiladowej dominowała biel z dodatkiem szarości. W kolekcji sportowej kolory narodowe, a w kolekcji rekreacyjnej szarość i czerwień.

Obejrzyj więcej zdjęć:
Drukuj

pozostało 1000 znaków
Skomentuj
dodaj komentarz
1 komentarzy
chila Rok temu

tytuł
Dlaczego, Pani Natalio nie pokazaliscie krocza Pani Kożuchowskiej na zdjeciach... Przecież krój tego kombinezonu w tym miejscu to żenada!!!!!