Porozmawiajmy o dresiarskim total looku Rihanny

Pokaz Burberry na jesień/zimę 17 był ostatecznym zwycięstwem nostalgii rodem z wczesnych lat 00. – popisowa kratka tradycyjnej brytyjskiej marki pokryła w nim zarówno camelowe płaszcze jak i wodoodporne kurtki, swetry w stylu Fair Isle i… olbrzymie kolczyki czy czapki z daszkiem.

 

Burberry jesień/zima 17
Fot. East News

 

Rihanna, która jak doskonale wiemy nie wie co oznacza „umiarkowane podejście do trendów" (dzięki Bogu), właśnie pojawiła się na ulicach Nowego Jorku ubrana od stóp do głów w doskonale nostalgiczny print w kolorową kratkę, z którego słynie Burberry – i który we wczesnych latach zeszłej dekady stał się oficjalnym symbolem statusu wszystkich dresów.

 

Rihannna w kratce Burberry
Fot. East News

 

Nie ma to jak poświęcenie modzie. Jej stylizacja prosto z wybiegu składała się z laminowanego plastikiem płaszczu, pasującej czapeczki oraz wzorzystych, wełnianych skarpet noszonych do transparentnych szpilek (tak, skarpety do szpilek są teraz totalnie ok).

 

Teraz już wiecie jak nosić słynny dresiarski wzór. My w najbliższy weekend planujemy przekopać wszystkie ciucholandy w okolicy w poszukiwaniu najbardziej tandetnych ciuchów w ikoniczną kratkę jakie uda się nam znaleźć. Nie ma za co.

 

Czy założylibyście total look w kratkę Burberry?