Bella Hadid właśnie obleciała dookoła Statuę Wolności i pokazała jak nosić trendy na... wiosnę

Bella Hadid w komplecie od Paco Rabanne'a
Fot. Instagram

 

Chociaż Bella Hadid jest na wakacjach, wcale nie oznacza to, że modelka zwalnia tempo. Od przejażdżki helikopterem dookoła Statuy Wolności aż po wyjazd na wieś do swoich koni, wszystko wskazuje na to, że muza Toma Forda, Tommy'ego Hilfigera i praktycznie każdego projektanta, który się liczy nie próżnuje. Nawet w cywilu supermodelka wygląda doskonale.

 

Więcej: Brat Gigi i Belli też pracuje jako model. Kim jest Anwar Hadid?

 

Jeśli biały total look składający się z koszuli i spodni brzmi dla was niezbyt ciekawie, to spójrzcie jak za pomocą paru swoich autorskich stylowych twistów, Bella przeobraziła ten prosty komplet prosto z pokazu Paco Rabanne'a na wiosnę/lato 18 w stylizację, która była:

 

a) wygodna (nie wygląda na zbyt skrępowaną)
b) seksowna (oby Instagram nie zablokował jej konta)
oraz
c) łącząca w sobie nadal modną nostalgię rodem z lat 90. z trendami na nadchodzący sezon (płócienna shopperka od Diora pasuje absolutnie do wszystkiego)

 

Bella Hadid w komplecie od Paco Rabanne'a
Fot. Instagram

 

Więcej: Cara Delevingne właśnie założyła TĘ odważną suknię od Alexandre'a Vauthiera

 

Nie trzeba chyba mówić, że Bella Hadid właśnie zawstydziła każdą samolotową stylizację autora tekstu oraz zapewne każdego innego człowieka na świecie. Wygodne dresy? Zapomnijcie. Teraz nawet w samolocie nosi się trendy… o cały sezon do przodu.

 

Kto wygląda lepiej w białym komplecie od Paco Rabanne'a?