Rita Ora właśnie przyszła na EMA w szlafroku

Rita Ora na MTV EMA
Fot. East News

 

*dzwoni telefon*
– Halko?
– Witaj, Rito Oro, tu MTV. Wiesz co, jest taka sprawa. Dziś mamy galę EMA a zapomnieliśmy ogarnąć prowadzącej. Wiem, że to trochę last minute, ale czy mogłabyś być za 15 minut?
– Nic już nie mów, jestem za 10.
*plusk wody*

 

Tak mogło to wyglądać. Kiedy MTV ogłosiło, że tegoroczną edycję wręczenia nagród EMA poprowadzi Rita Ora, nasze myśli od razu powędrowały w stronę odjechanego stylu 26-letniej wokalistki.

 

Rita Ora na MTV EMA
Fot. East News

 

Ale kiedy Ora przybyła na czerwony dywan, wszyscy zastanawiali się czy aby wokalistka nie była... jakby nieprzygotowana na wielkie wyjście w Londynie. Ponieważ przyszła w szlafroku, a włosy owinęła ręcznikiem.

 

Rita Ora na MTV EMA
Fot. East News

 

Być może nie zaplanowała wystarczająco wielu strojów i nie zdążyła założyć żadnego z nich? A może po prostu zabrakło jej czasu? Otóż nie, okazuje się, że look jest totalnie celowy i zaprojektowała go męska marka z Hiszpanii, Palomo Spain.

 

Rita Ora na MTV EMA
Fot. East News

 

Pomimo szlafroku, wokalistka była uosobieniem hollywoodzkiego blichtru – do swojej kąpielowej stylizacji Ora dobrała inkrustowane kryształami pantofelki i jakieś dwie tony diamentów.

 

Wszystko wskazuje na to, że stylizacja tak się jej spodobała, że na swój późniejszy występ na żywo przebrała się w jej krótszą wersję – łącznie ze skarpetami i sneakersami.

 

Rita Ora na MTV EMA
Fot. East News

 

Następnym razem kiedy zaśpicie, a nie chcecie się spóźnić do pracy, pamiętajcie o Ricie Orze.

 

Czy lubisz brać kąpiel obwieszona diamentami?