Czy Rihanna sfotoszopowała swoją fotkę z karnawału na Barbadosie?

Rihanna na Crop Over
Fot. Instagram

Nie da się zaprzeczyć, że Rihanna absolutnie zaslayowała w karnawałowym kostiumie na barbadoskim odpowiedniku dożynek, festiwalu Crop Over. Piosenkarka wyglądała lepiej niż absolutnie każdy w wysadzanym klejnotami bikini, inkrustowanych kryształami kabaretkach, neonowo-turkusowej peruce i olbrzymich, wielobarwnych skrzydeł z piór, wprost ociekając cekinową biżuterią.

 

Badgalriri podzieliła się zdjęciami i filmikami ze swojego udanego dnia na swoim instagramie (niektóre z nich zdobyły skromne 4 miliony lajków), jednak na jednym z nich jej fani natychmiast zauważyli… coś dziwnego. Wygląda na to, że Rihanna ma na nim dwa kciuki.

 

Rihanna z dwoma paznokciami na Crop Over
Fot. Instagram

 

Hmm…

 

Wielu użytkowników twittera doszło do wniosku, że podwójny kciuk to niezaprzeczalny dowód na to, że Riri majstrowała przy swoim zdjęciu.

 

 

Jednak pewna grupa użytkowników twittosfery twierdzi, że rozwikłali zagadkę dodatkowego kciuka. Według nich, niebieska plamka nie jest ekstra palcem, ale kawałkiem turkusowego materiału, z którego uszyto jej kostium.

 

 

Szczerze chcemy wierzyć w tę wersję wydarzeń. Byłoby to poniekąd pokrętne, jeśli ikona ruchu body positive retuszowałaby swoje ciało na zdjęciach, które sama wypuszcza. Niefajnie.

 

Photoshop czy nie, jedno nie podlega dyskusji – Rihanna wyglądała fenomenalnie.

 

Co myślicie o tej sprawie? Czy Riri sfotoszopowała to zdjęcie?