Twoja nowa ikona stylu ma 12 lat i jest gwiazdą Stranger Things

Millie Bobby Brown
Fot. Makeitstranger.com

 

Kiedy: 1 listopada 2017

Gdzie: Nowy Jork

Kto: Również znana jako Eleven z hitowego serialu „Netflixa Stranger Things”, 12-letnia Millie Bobby Brown

Dlaczego: Mój Boże, spójrzcie tylko na nią. Dziewczyna ma 12 lat, a wygląda lepiej od absolutnie każdego.

 

Ok, my także, zupełnie jak absolutnie każdy inny podłączony do internetu człowiek na naszej planecie, daliśmy się totalnie ponieść fenomenowi znanemu jako serial Netfliksa „Stranger Things”. Klimat dobrego dreszczowca, a jednocześnie powieści Stephena Kinga, do której sam Stephen King nie przyłożył ręki. Do tego liczne cytaty z klasyków kina z lat 80., nostalgiczny klimat oraz powrót Winony Ryder – powodów, dla których wszyscy kochamy „Stranger Things” jest tyle, że można by na ten temat napisać powieść.

 

Ale powodem naszej miłości nr. 1 jest bezsprzecznie postać Eleven. No i 12-letnia Millie Bobby Brown, która wciela się w rolę nietypowej, krótko ostrzyżonej bohaterki obdarzonej najbardziej odjazdowymi supermocami w historii telewizji, Eleven (w skrócie El).

 

Wiedzieliście, że 12-letnia Millie w przerwach od planu zdjęciowego „Stranger Things” jest także młodocianą ikoną mody? Nie? Tak myśleliśmy. Zatem przygotujcie się na modowe objawienie.

 

Millie Bobby Brown
Fot. East News

 

Tak.

 

Millie Bobby Brown
Fot. East News

 

Bella Hadid? Nudy. Cara Delevingne? Co to za staroć? Od tej pory liczy się tylko i wyłącznie styl Millie Bobby Brown.

 

Millie Bobby Brown
Fot. East News

 

W tym wzorzystym total looku 12-latkę sfotografowano podczas promocji drugiego sezonu „Stranger Things” w Nowym Jorku. Millie ma na sobie komplet z sezonu przedjesiennego Giamba, młodszej i bardziej przystępnej cenowo wersji marki Giambattista Valli.

 

Ale chociaż wiek Millie klasyfikuje ją do piątej klasy postawówki, w kwestii stylu to już doktorat. Swój komplet Giamba w kolorowy wzór paisley aktorka podkręciła odjechanymi retro okularami i tak-gorącymi-że-nas-parzą skerpetkowymi botkami. 

 

A wy co nosiliście w wieku 12 lat? Tak, my chyba też.

 

Czy Eleven jest najlepszą postacią ze Stranger Things?