No więc Meghan Markle niechcący pokazała stanik, a internet nie może jej tego wybaczyć

Meghan Markle na weselu znajomych
Fot. East News

 

W minioną niedzielę Meghan Markle spędziła swoje 37. urodziny na weselu najlepszego kumpla księcia Harry'ego, Charliego van Straubenzee. Jak zawsze, księżna Sussex prezentowała się szykownie, nienagannie i kompletnie zwyczajnie w sukience marki Club Monaco, szpilkach Aquazzura oraz kapeluszu od Philipa Treacy'ego.

 

Więcej: Fani „Suits” szczęśliwi! Rodzina wielkiej gwiazdy serialu wkrótce się powiększy!

 

Meghan Markle na weselu znajomych
Fot. East News

 

Najwyraźniej w pewnym momencie jeden z guzików kreacji księżnej postanowił się rozpiąć, prezentując dosłownie parę centymetrów górnej części czarnego koronkowego stanika. Naturalnie, internet nie może poskromić ekscytacji tak zwaną „awarią garderoby" księżnej.

 

Więcej: Jak mówią do siebie Harry i Meghan, gdy nikt nie słyszy? Wiemy!

 

Meghan Markle na weselu znajomych
Fot. East News

 

(W ramach wyjaśnienia, jeśli „awarią garderoby" jest błyśnięcie kawałkiem bielizny, to wszyscy zaliczają ją przynajmniej raz dziennie.)

 

Choć koronkowy stanik równie dobrze mógł być elementem stylizacji Meghan, użytkownicy mediów społecznościowych są oburzeni. Ponieważ to straszliwe nadużycie. Kobieta założyła stanik? Skandal.

 

 

„Meghan pokazała się w czerni jak gość na pogrzebie. Czyżby specjalnie wystawiła stanik do kamery?" pyta retorycznie jednaz bardziej gorzkich użytkowniczek Twittera. „Państwo młodzi wyglądają uroczo, natomiast Meghan chciała ukraść show swoją celową awarią garderoby". 

 

Więcej: Meghan Markle kończy dziś... No właśnie, zgadniecie? Zobaczcie 5 rzeczy, których nie wiedzieliście na temat księżnej

 

Meghan Markle na weselu znajomych
Fot. East News

 

Powiemy to po raz ostatni. Kobiety. Noszą. Staniki. Naprawdę. I. Mogą. Też. Nie. Nosić. Stanika. I wtedy to też jest spoko. A jeśli ktoś wciąż ma jakieś wątpliwości, w podobnych przypadkach radzimy zastosować algorytm: to, co ludzie robią ze swoją bielizną to tylko i wyłącznie ich sprawa. Dziękujemy.

 

Więcej: O nie! Meghan Markle i książę Harry znikną z życia publicznego!

 

Czy to „awaria garderoby"?