Dua Lipa i Gigi Hadid właśnie założyły ten sam kombinezon Versace

 

Ubranie się w superciasny kombinezon już samo w sobie brzmi jak wyzwanie. Teraz wyobraźcie sobie superciasny kombinezon w pstrokaty, wielobarwny naduk. To już modowe wyzwanie dla naprawdę odważnych. Cóż, ostatnio znalazły się dwie takie śmiałkinie.

 

Dua Lipa właśnie została sfotografowana w Nowym Jorku w stylizacji zgoła odbiegającej od jej zwyczajnych, casualowych strojów – miała na sobie maksymalistyczny komplet od Versace. 

 

Więcej: Dua Lipa właśnie założyła suknię, którą Małgorzata Rozenek wymyśliła pół roku temu

 

Dua Lipa w kombinezonie Versace
Fot. East News

 

Pochodząca z Kosowa brytyjska wokalistka wystąpiła w kombinezonie prosto z jesiennej kolekcji włoskiej marki. W całości z elsatycznego, ewidentnie obcisłego spandeksu kostium ma nieznacznie zaznaczone ramiona oraz wysoki kołnierz. Jeśli kiedykolwiek mieliście wątpliwości – owszem, można zakryć praktycznie każdy centymetr skóry a jednocześnie wyglądać seksownie. Do swojego kombinezonu Dua Lipa dobrała klapki typu mules z otwartymi piętami w ten sam wielobarwny print. 

 

Więcej: Najbardziej prestiżowa sesja zdjęciowa na świecie. Zobaczcie Gigi Hadid w nowym kalendarzu Pirelli

 

Gigi Hadid w kombinezonie Versace
Fot. East News

 

Ale Dua Lipa to nie jedyna gwiazda, która poczuła miętę do gorącego kombinezonu. W tym samym stroju Gigi Hadid wystąpiła w czerwcu na tegorocznej gali rozdania nagród CFDA, również znanych jako modowe Oscary. Czym od Lipy różniła się stylówa Hadid? Modelka połączyła ten jaskrawy komplet z prostymi, klasycznymi czółenkami. 

 

Odwieczne pytanie: „Kto nosił to lepiej"? Pozwólcie że wybór zostawimy wam!

 

Więcej: Gigi Hadid w spektakularnej kreacji Atelier Versace przyćmiła wszystkich! Miała sporą konkurencję...