No więc Ariana Grande nie jest w ciąży:) Ale właśnie założyła crop top za 100 zł!

Stylizacja Ariany Grande
Fot. East News

Pogłoski na temat ciąży Ariany Grande krążą po sieci od momentu ogłoszenia przez wokalistkę zaręczyn ze znanym z satyrycznego programu „Saturday Night Live" komikiem Petem Davidsonem. 

 

Plotka na temat domniemanej ciąży wokalistki wróciła ze zdwojoną mocą po tym, jak Grande nawiązała niej w kreskówkowej scenie swojego nowego klipu „God Is A Woman".

 

Kadr z teledysku „God Is A Woman
Fot. YouTube

 

Teraz gwiazda wraz z narzeczonym została sfotografowana na spacerze po ulicach Manhattanu, a nasz wzrok (oczywiście) natychmiast skierował się na brzuszek 25-latki. 

 

Stylizacja Ariany Grande
Fot. East News

 

Cóż, wszystko wskazuje na to, że nie, Ariana Grande nie jest w ciąży. Ale to nie zmienia faktu, że jej stylówka jest całkiem fajna. 

 

Wokalistka miała na sobie biały top typu bandeau marki Meshki za 119 zł (brand nosi w tej chwili każda nadążająca za trendami gwiazda na naszej planecie). Na niego Ari narzuciła męską koszulę (zapewne pożyczoną od Pete'a) w beżowo-białą kratkę Maison Margiela za 3059 zł. Nie ma to jak mały modowy mezalians.

 

Stylizacja Ariany Grande

 

Do swojej stylizacji Grande dobrała brązową spódnicę o długości mini, wysokie, zamszowe kozaki Yeezy z kolekcji Season 5 za 3969 zł oraz niewielką torebkę na ramię Fendi za 1675 zł.

 

Stylizacja Ariany Grande

 

Jak oceniacie jej nie-ciążową stylizację?

 

Stylizacja Ariany Grande
Fot. East News

 

Jak oceniacie stylizację Ari?