Cara Delevingne właśnie założyła TĘ odważną suknię od Alexandre'a Vauthiera

Bella Hadid na pokazie Alexandre Vauthier haute couture jesień/zima 17
Fot. East News

 

Na koniec swojego niemożliwie stylowego tygodnia premier Cara Delevigne zostawiła największą bombę – jedną z najbardziej kontrowersyjnych sukni tygodnia mody couture. Tę samą, w której Bella Hadid stała się viralem.

 

Cofnijmy się o parę tygodni do pokazów couture w Paryżu, kiedy Bella Hadid zaslayowała na pokazie jednej z najgorętszych marek w kalendarium imprezy, Alexandre'a Vauthiera. Modelka trafiła na nagłówki wszystkich portali – a jej zdjęcie opatrzone hashtagiem #wardrobemalfunction wirusowo obiegło instasferę – kiedy na wybiegu jedną ręką trzymała swoją suknię w miejscu, tak aby nie odkryła… zbyt wiele. Różnie bywa.

 

Bella Hadid na pokazie Alexandre Vauthier haute couture jesień/zima 17
Fot. East News

 

Zeszłego wieczoru Cara Delevingne pojawiła się na paryskiej premierze filmu „Valerian i Miasto Tysiąca Planet" w tej samej srebrnej kreacji z supergłębokim dekoltem projektu francuskiej marki.

 

Cara Delevigne na premierze „Valerian
Fot. East News

 

 Podczas gdy Hadid spędziła większość swojego występu na wybiegu trzymając kurczowo suknię na wysokości krocza, Delevingne nauczyła się na błędach koleżanki – jej kreacja jest o wiele luźniejsza i Cara nie wydawała się mieć z nią najmniejszego problemu.

 

Obie dziewczyny wyglądały fenomenalnie, oficjalnie potwierdzając, że Vauthier to zdecydowanie najlepsza opcja na czerwony (lub w tym przypadku błękitny) dywan. Ale która z nich wyglądała lepiej w tej samej sukni? Głosujcie!