• Kinga Molenda

Mówiliśmy, że białe kostiumy to hit tego lata! Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska wiedzą to doskonale, ale... która z nich lepiej nosi swój biały strój?

 

Białe kostiumy to bez wątpienia hit tego lata i w ogóle nas to nie dziwi. Żadna inna barwa nie potrafi tak idealnie podkreślić opalenizny. Na szczęście w tym sezonie bez problemu można znaleźć białe kostiumy kąpielowe w różnych fasonach. Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska doskonale zdają sobie z tego sprawę, bo obie postawiły na białe stroje kąpielowe w zupełnie różnych fasonach. Która z nich wyglądała lepiej?

 

Zobacz: Biały kostium kąpielowy Julii Wieniawy kupisz za mniej niż 100 złotych! Wiemy, w jakim sklepie!

 

Julia Wieniawa stawia na jednoczęściowy kostium

 

Julia Wieniawa wybrała model jednoczęściowy i tym samym udowodniła, że nie tylko bikini może być seksowne. Jej strój przyciąga wzrok za sprawą nie tylko samej barwy, ale również mocno podkreślonym plecom dzięki wycięciu oraz asymetrycznej aplikacji ze sztucznych kwiatów. 

 

Jednoczęściowy strój kąpielowy jest idealny dla wszystkich kobiet, które nie czują się komfortowo ze zbyt odsłoniętym ciałem i pragną ukryć rzekome mankamenty swojej sylwetki. Strój jednoczęściowy perfekcyjnie zakrywa np. brzuszek.

 

Julia Wieniawa
Fot. Instagram

 

Wiktoria Gąsiewska wybrała klasyczne bikini

 

Owszem, bikini Wiktorii jest klasycznie w swoim fasonie, ale bez wątpienia oryginalności dodaje mu kwiatowa aplikacja podobna do tej, którą ma Wieniawa na swoim kostiumie. Strój Wiktorii jest seksowny i odsłania wszystko! Spodoba się więc odważniejszym kobietom, które lubią pokazywać swoje ciało i nie chcą go ukrywać.

 

Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska
Fot. Instagram

 

A wam który plażowy look bardziej się podoba?

 

Zobacz: Nic tak nie motywuje do treningów, jak nowe legginsy! Julia Wieniawa już wybrała idealne dla siebie, teraz pora na was!

 

Przeczytaj też: Nie chcesz, by opalenizna zbladła za szybko? Używaj tych kosmetyków, a zostanie z tobą… do pierwszych przymrozków