Modelki piją to codziennie i chudną nawet 2 kilogramy miesięcznie! Bez żadnych ćwiczeń!

Miranda Kerr
Fot. East News

Martwisz się, że jesienią i zimą, kiedy będziesz wychodzić rzadziej z domu, dodatkowe kilogramy pojawią się niespodziewanie na twojej wadze? Mamy dla ciebie trik, który jest stosowany przez większość supermodelek. Nie dość, że dzięki niemu nie przytyjesz ani kilograma w tym trudnym jesienno-zimowym czasie, to w dodatku możesz nawet schudnąć! O jaki trik chodzi?

 

Zielona herbata - świetna na odchudzanie

Zielona herbata to napój bogów... i supermodelek! Każda topmodelka pije przynajmniej dwa razy dziennie zieloną herbatę. Jest to drugi napój, który towarzyszy mi codziennie zaraz po wodzie. 

 

Więcej: Chcesz mieć naprawdę płaski brzuch? Od dziś codziennie rób te pięć rzeczy. Dobra wiadomość: nie musisz ćwiczyć!

 

Zielona herbata, nie dość że ma działanie przeciwnowotworowe, przeciwpróchnicze, to w dodatku pomaga pozbyć się tkanki tłuszczowej, co w rezultacie powoduje utratę zbędnych kilogramów. Zielona herbata zawiera katechinę, która podczas przemian w naszym organizmie przyspiesza metabolizm. Codzienne picie zielonej herbaty pozwala spalić nawet ok. 100 kalorii! Wydaje się to niewiele, ale jeśli dodamy jeszcze jeden fakt, okaże się że zgubienie dwóch kilogramów miesięcznie nie będzie takie trudne! A mianowicie zieloną herbatę zaleca się pić na pół godziny przed posiłkiem - wtedy świetnie sprawdzi się, jeśli chcemy pohamować swój apetyt! Czyli po prostu podczas posiłku zjemy mniej. Genialne, prawda? Wyciąg z zielonej herbaty prowadzi to do zmniejszenia przyswajania tłuszczu w jelitach i zwiększonego usuwania go podczas wypróżniania się.

 

Prawda, że brzmi jak napój bogów i... supermodelek, prawda? ;)

 

Zobacz też: Znasz Super Carb Diet? To dieta, ktora pozwala jeść… makarony i pieczywo. I to często! Już ją kochamy

 

Czy w takim razie przestawisz się z latte na zieloną herbatę? ;)

Gigi Hadid
Fot. East News

 

To sprawdzony trik supermodelek!

Kendall Jenner

Pijesz zieloną herbatę?