Ed Sheeran zagrał w 7. sezonie „Gry o tron"! Zostanie na dłużej w serialu?

Ed Sheeran w okularach i czarnym t-shircie na koncercie
Fot. Eastnews

Ed Sheeran zagrał w pierwszym odcinku 7. sezonu „Gry o tron"! W odcinku „Dragonstone" piosenkarz wcielił się w rolę żołnierza z armii rodu Lannisterów. Ed Sheeran robi w filmie to, co umie najlepiej - śpiewa:)

Dlaczego Ed Sheeran pojawił się w „Grze o tron"? Jest takim fanem serialu? Okazuje się, że to raczej twórcy „Gry o tron" kochają Sheerana:) Maisie William czyli serialowa Arya Stark jest wielką fanką piosenkarza i marzyła o tym, by pojawił się w jednym z odcinków. Producenci David Benioff i D.B. Weiss podobno od kilku lat namawiali Eda na podpisanie kontraktu.

Ed Sheeran w Polsce

I wreszcie marzenie Maisie spełniło się! W pierwszym odcinku 7. sezonu serialu Gra o tron Arya w drodze do Królewskiej Przystani spotyka Eda Sheerana. To zresztą kolejny muzyk, który zagrał gościnnie w kultowym serialu. Wcześniej oglądaliśmy Willa Championa z Coldplay i Gary'ego Lightbody'ego  z eSnow Patrol.

Teraz czekamy już tylko na koncert Eda Sheerana w Polsce. Niestety, jeszcze rok... Sheeran zagra na Stadionie Narodowym 17 i 18 sierpnia 2018 r. Początkowo piosenkarz miał wystąpić tylko raz, ale bilety rozeszły się tak błyskawicznie, że zorganizowano drugi koncert następnego dnia. Wcale się nie dziwimy. My też jesteśmy in love with the shape of Ed:))

Ed Sheeran w „Grze o Tron
Fot. YouTube

 

 

Kto jeszcze powinien wystąpić w „Grze o tron"?