Małgorzata Rozenek chętnie stawia na markowe ubrania i dodatki, ale tym razem wybrała buty z sieciówki! Kupisz je za 200 zł

Małgorzata Rozenek
Fot. Instagram/mat.pras.

Jedni je kochają, inni nienawidzą, ale nie sposób odmówić im popularności. Mowa o sneakersach na grubych podeszwach, które podbiły serca gwiazd i modowe blogi. Wszystko zaczęło się od Triple S od Balenciagi oraz modeli butów Louis Vuitton. Sneakersy z wyższej półki cenowej pokochały Anna Lewandowska i pozostałe WAGs, ale na szczęście teraz każdy miłośnik tego modelu może sobie na nie pozwolić i znaleźć je w popularnych sieciówkach, tak jak zrobiła Małgorzata Rozenek.

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek stawia na czerwony garnitur od projektantki. My znaleźliśmy komplety już od... 150 zł!

 

Sneakersy Małgorzaty Rozenek w sieciówce

 

Małgorzata Rozenek uwielbia markowe ubrania, ale nie gardzi sieciówkami. Gwiazda często stawia na miks ubrań z popularnych i światowych domów mody z tymi, które są dostępne w popularnych sklepach sieciowych. Nie dziwi nas zatem fakt, że swoje sneakersy kupiła w... Zarze! 

 

Małgorzata Rozenek
Fot. Instagram

 

Tak, jeśli kochacie sneakersy od Balenciagi, ale macie ograniczone fundusze, to bez problemu znajdziecie podobny model w Zarze. Zapłacicie za niego znacznie niższą kwotę, bo jedyne 199 złotych. 

 

Małgorzata Rozenek
Fot. mat.pras.

 

Małgorzata Rozenek nosi swoje sneakersy w połączeniu z szortami, białą koszulą lub bluzą. Oczywiście buty te będą równie dobrze wyglądać z długimi dżinsami. 

 

Przeczytaj też: Rozenek na kozaki i sweter wydała ponad 6 tys. zł. My znaleźliśmy identyczny zestaw za... 400 zł!

 

Małgorzata Rozenek

 

Małgorzata Rozenek

Podobają ci się buty Małgorzaty Rozenek?