Karolina Gilon oficjalną ambasadorką włoskiej marki!

Fot. East News

Karolina Gilon właśnie została oficjalną ambasadorką marki Tezenis! Jako pierwsza Polka będzie reprezentować produkty włoskiej firmy obok popularnej piosenkarki, Rity Ory.

 

Od kiedy Karolina pojawiła się w programie "Top Model", jej kariera wyraźne nabrała tempa. Modelka realizuje się w wielu dziedzinach - nie straszne jej dziennikarstwo, sport, czy kariera muzyczna! Teraz sprawdzi się w nowej roli, promując Tenesis pod kątem wygody i kobiecości.

Jakie zadania należą do nowej ambasadorki bieliźnianej marki?

Jeśli jestem ambasadorką jakiegoś produktu, to przede wszystkim muszę go wypróbować i przetestować. Sprawdziłam wszystkie modele biustonoszy Tezenis na sobie, dzięki temu wiem, co polecam swoim obserwatorkom. Nigdy nie wciskam kitu moim fanom - sama najpierw sprawdzam, a ewentualnie dopiero później rekomenduję. Poza tym będę też oczywiście brała udział w spotkaniach, sesjach zdjęciowych i występowała w spotach reklamowych. Uwielbiam też eventy, które organizuje marka Tezenis - są zawsze na najwyższym poziomie! - zdradziła Karolina w jednym z wywiadów.

 

Gratulujemy i nie możemy doczekać się efektów współpracy!

 

ZOBACZ TAKŻE: Karolina Gilon ścięła włosy i zmieniła kolor! Jak teraz wygląda? ZDJĘCIA

Czy podoba ci się wybór polskiej ambasadorki?