• EB

Ten krem kosztuje majątek, ale gwiazdy go kochają. Bo upiększa nie tylko skórę, ale i… nigdy się nie domyślisz, co jeszcze!

Gwiazdy, które używają Mosturizing Cream La Mer Blue Heart
Fot. East News

 

Odmładza, nawilża, napina i ujędrnia skórę, a do tego ma cudowną, otulającą konsystencję i przepiękny zapach. Krem nawilżający Crème de la Mer uwielbia  mnóstwo gwiazd, np. Anja RubikOlivia Palermo, Rachel Bilson, Liv Tyler czy Charlize Theron. Jest też bardzo drogi…  Ale teraz mają jeszcze jeden ważny powód, by w niego zainwestować! Jaki?

 

Krem nawilżający The Mosturizing Cream La Mer Blue Heart, 1850 zł
Fot. Mat.pras.

La Mer Blue Heart ratuje oceany!

Bo pomaga oceanom i… robi to co roku od lat! Z okazji Światowego Dnia Oceanów, który przypada 8 czerwca, marka La Mer wypuszcza limitowaną edycję swojego klasycznego, kultowego kremu. Edycja La Mer Blue Heart nie różni się składem ani właściwościami od klasycznej wersji, ale dochód z jej sprzedaży zasila stworzony przez markę „La Mer Blue Heart Oceans Fund”. Jego zadaniem jest dbanie o ochronę siedlisk oceanicznych na całym świecie. W tym roku fundusz wspiera projekty ochrony oceanów na Azorach, w  Grenadzie i na Morzu Wschodniochińskim.

 

Jak to robi?

Przedstawiciele funduszu (i zaangażowane gwiazdy!) docierają do brzegów i plaż, aby je uporządkować - i zainspirować innych do zrobienia tego samego. Sprzątają plaże, rozsadzają koralowce, odtworzają lasy namorzynowe wzdłuż linii brzegowych, uczestniczą w badaniach…  Pomaga im dochód ze sprzedaży kremu Blue Heart. To całkirm spory zastrzyk gotówki, bo krem kosztuje 1850 zł za 100 ml (tylko w Douglasie)!

 

Krem nawilżający The Mosturizing Cream La Mer Blue Heart, 1850 zł
Fot. Mat.pras.

 

Dużo, prawda? Mimo to kochają go zwłaszcza Cara Delevigne, Sienna Miller i Rita Ora. Ba, kupują go roku, a nawet osobiście włączają się w działania ekologiczne marki! Czy ty też, jak one, byłabyś skłonna zapłacić jeszcze więcej za krem, który pomaga nie tylko tobie, ale i środowisku? Daj znam znać!

 

Czytaj też: Poznaj prawdziwą it-bag tego lata. Gwiazdy ją kochają, a my… zazdrościmy, bo jest strasznie droga

Kupujesz kosmetyki eko?